فروش آثار هنری در خارج از کشور , خرید و فروش آثار هنری , فروش آثار هنری در اروپا , فروش آثار هنری در دبی , مزایده آثار هنری , خرید و فروش آثار  هنری , خریدار کارهای هنری , خریدار صنایع دستی , فروش صنایع دستی اصفهان و سایر شهرهای ایران , خریدار صنایع دستی , خرید اینترنتی صنایع دستی , فروش اینترنتی صنایع دستی

#از_هنر_و_هنرمند_حمایت_کنیم...!!

هنرهای ناب وابسته به تشکل ارزش آفرینان با هدف حمایت از هنر و هنرمند ایرانی بستری جهت فروش محصولات دست ساز، صنایع دستی و آثار هنری در سطح جهانی فراهم آورده است و از هنرمندان فعال در این حوزه دعوت به همکاری مینماید.

چهارم - دریافت سفارش و کسب درامد

با درآمد و نحوه کسب و کار آینده آشنا شو و لذت ببر…!!!

سوم - عکسبرداری و انتشار محصول

از محصولاتتون عکس بگیرید درموردش توضیح بدید و قیمتگذاری کنید

دوم - آماده سازی اولیه فروشگاه

انتخاب نوع اشتراک و پرداخت حق عضویت هنرهای ناب و انجام تنظیمات اولیه فروشگاه

اول - ثبت نام و ساخت فروشگاه

با ثبت نامتون فروشگاه اختصاصی شما ایجاد میشه و آماده است برای فروش محصول

نحوه تسویه حساب به چه صورته؟

زمانی که خریدار سفارشی رو ثبت میکنه مبلغ اون کالا رو توسط درگاه های هنرهای ناب پرداخت کرده، از این رو فروشنده از این بایت اطمینان داره، و تا زمانی که خریدار سفارش رو دریافت میکنه مبلغ سفارش در حساب هنرهای ناب بطور امانت میمونه و بعد از اعلام رضایت مشتری که توسط هنرهای ناب انجام میشه مبلغ سفارش به حساب فروشنده واریز میشه.

قیمت گذاری برای خارج کشور به چه صورته؟

فروشنده لازمه برای محصولاتش قیمت فروش در ایران رو تنظیم کنه. قیمت های خارج کشور و همچنین محاسبه هزینه های گمرک و ارسال کالا توسط هنرهای ناب انجام میشه!

چه تضمینی برای فروش محصولاتم هست؟

هیچ تضمینی برای فروش هیچ محصولی داده نمیشه. چون فروش کالا کاملا بستگی به نوع محصول، کاربرد، کیفیت ساخت و قیمتش داره. هنرهای ناب تمام تلاشش رو میکنه محصول در اسرع وقت به فروش بره ضمن اینکه رضایت مشتری اولویت اول هنرهای نابه!

هنر ناب چه امکاناتی دراختیارم قرار میده؟

هنرهای ناب امکانات یک فروشگاه اینترنتی رو برای هنرمند و فروشنده فراهم کرده و روز به روز در حال مجهز تر کردن و حرفه ای تر کردنش برای هنرمندای عزیز کشورمون هست. برخی از این امکانات عبارتند از:

امکان فروش فایل مانند ویدئو های آموزشی، ژورنال، انواع الگو بصورت فایل، و…
امکان ایجاد محصول متغیر یا سیستم سفارش گیری مناسب برای محصولاتی با رنگبندی و سایزبندی
امکان نمایش کالا بصورت سه بعدی
امکان ایجاد کد تخفیف
ایجاد صفحه اختصاصی و برند سازی برای هر هنرمند یا فروشنده بصورت جداگانه
امکان تعریف تخفیف عمده
و….

چطور ثبت نام کنم و فروشگاه بسازم؟ آیا دانش خاصی لازم داره؟

خیر ساخت فروشگاه در هنرهای ناب دانش خاصی لازم نداره. بعد از ثبت نامتون یک محیط کاملا ساده و در عین حال حرفه ای در اختیار دارید که مدیریت فروشگاهتون رو باهاش انجام میدین. آموزش تمام قستهای مدیریت فروشگاه موجود هست و در تمام قسمت های پنل مدیریت فروشگاه راهنمایی های لازم انجام شده به علاوه اون پشتیبانی همیشگی سایت کنار شماست.

آیا قیمت گذاری بر روی محصولاتم رو هم میتونم مدیریت کنم؟

بله. قیمت گذاری ها هم توسط خود هنرمند و فروشنده انجام میشه. در هنرهای ناب یک بازار کاملا آزاد و رقابتی فراهم شده است.

نحوه ارسال یه چه صورته؟

در زمان دریافت سفارش از طرف مشتری شما میتوانید در صفحه داشبورد مدیریت فروشگاهتون جزئیات سفارش و خریدار رو مشاهده کنید. اگر خریدار از ایران بود بطور مستقیم برای خریدار ارسال میکنید، و اگر از خارج کشور بود برای هنرهای ناب ارسال میکنید و بقیه مراحل ارسال و صادرات کالا رو به عهده هنرهای ناب میذارید.

یه تصمیم میتونه همه چیو تغییر بده!